tel: 780-04-00-04

 @: kontakt@babiniec.net

Babiniec 2

ul. Kościelna 23

(wejście na przeciwko budynku Kościelna 23)

05-480 Karczew

Copyrigth 2015 by Scralett Beauty

Kliknij aby pokazać
Kliknij aby pokazać

MARTA 

Recepcjonistka w salonie Babiniec. To ja przywitam Cię w drzwiach salonu oraz zapiszę Cię na zabieg.

MARTYNA KOPECKA

 

Stylistka paznokci z zamiłowania, po kursach manicure i pedicure. Sprawia jej satysfakcję tworzenie pięknego z czegoś zwyczajnego. Klientki zawsze wychodzą od niej uśmiechnięte ze starannie wykonaną stylizacją.

MARLENA ŻACZEK

 

Kosmetyczka, manicurzystka z 10-letnim stażem. Uprzejma i cierpliwa, zawsze stawia na jakość wykonywanych przez nią zabiegów. Zawsze dbająca o precyzję, dzięki czemu klientki chętnie ponownie korzystają z jej usług. Poza manicurem uwielbia stylizację brwi henną, potrafi odmienić wygląd i nadać twarzy charakteru. Zajmuje się również laminacją rzęs oraz przekłuciem uszu.

MONIKA BIELAK

 

Stylizacją paznokci zajmuję się od roku. Uwielbiam wykonywać zdobienia, jednak moją największą pasją jest podologia. Ogromną przyjemność sprawia mi pomaganie klientom z problemami paznokci oraz stóp. Nieustannie pogłębiam swoją wiedzę i szkolę się, aby sprostać wymaganiom naszych klientów.

JOANNA OSUCH

 

 

Kosmetolog, kosmetologia umożliwia jej połączenie pasji z rozwojem zawodowym, szczególnie lubi edukować klientów na temat prawidłowej pielęgnacji skóry. Uwielbia pracować przy twarzy, układa niezwykle skuteczne terapie zabiegowe! Co najbardziej lubi w swojej pracy? Uśmiech klienta zadowolonego z efektów wykonanych przez nią zabiegów! Ekspert w pielęgnacji twarzy.

AGNIESZKA SZUMERT

 

 

Przesympatyczna i niezmiernie utalentowana. Agnieszka kładzie nacisk przede wszystkim na dokładność, która przekłada się na trwałość wykonanych przez nią manicurów i pedicurów. Zadowoli zarówno klientów przywiązanych do klasyki, jak i zwolenników awangardowych, nowoczesnych stylizacji paznokci. Agnieszka zajmuje się również przekłuwaniem uszu oraz stylizacją brwi i henną. W pracy jest zawsze niezwykle skupiona i staranna.

MARLENA BROJEK

 

 

Wizażystka, stylistka, kolorystka, doświadczenie zdobyła przy licznych sesjach zdjęciowych i reklamowych. Jej pasją są kolory, analiza kolorystyczna, wpływ koloru na samopoczucie i wygląd. Jej konikiem jest też stylizacja rzęs, umiejętność dobrania kształtu i rozmiaru rzęs sprawia ją wyjątkową w tym co robi. Widzieć jak ktoś się zmienia, jak daje mu to radość i zadowolenie – oto sens jej pracy, która już dawno przestała być dla niej jedynie hobby a stała się miłością i pasją. Ekspert make-up, specjalistka w stylizacji rzęs oraz stylizacji paznokci.

PAULINA SIELSKA

 

Magister kosmetologii, w zawodzie kosmetologa od 2010 roku, Stworzyła to miejsce z pasji do kosmetologii. Znana z ciągłego dążenia do perfekcji. Od 2017 roku zgłębiła swoje umiejętności o makijaż permanentny, kończąc szkołę permanentną oraz liczne kursy. Do dziś są one jej miłością. Pracuje kierując się zasadą: makijaż permanentny musi być naturalny, a zabieg 100% bezpieczny i sterylny. Praca daje jej radość i zadowolenie, a usatysfakcjonowane klientki motywują do dalszego pogłębiania wiedzy. Strona poświęcona makijażom: https://permanentnypaulinasielska.pl

O NAS

Nasz zespół:

Salon Babiniec powstał z pasji do kosmetologii, chcąc iść na przekór konkurencji stworzyliśmy miejsce z najwyższą jakością zabiegów oferowanych w okolicy. Oferujemy Państwu w Karczewie profesjonalne zabiegi połączone z najwyższej półki sprzętem kosmetycznym oraz umiejętnie dobranymi składnikami aktywnymi, gwarantując w ten sposób skuteczność zabiegów. Babiniec powstał z myślą o kobietach, przyjaciółkach, które chcą miło spędzić czas w przytulnym wnętrzu z najlepszymi specjalistkami. Nasz zespół to pełni pasji i zaangażowania profesjonaliści. Zawsze przygotowani do spełniania oczekiwań najbardziej wymagających Klientów. To ludzie gotowi zmienić Ciebie i Twoją codzienność, posiadający wspaniałe umiejętności potwierdzone dyplomami. "...jakość pamięta się o wiele dłużej , niż cenę , którą się zapłaciło..."- Sir Henry Royce. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.