O NAS

Nasz zespół:

Salon Babiniec powstał z pasji do kosmetologii, chcąc iść na przekór konkurencji stworzyliśmy miejsce z najwyższą jakością zabiegów oferowanych w okolicy. Oferujemy Państwu w Karczewie profesjonalne zabiegi połączone z najwyższej półki sprzętem kosmetycznym oraz umiejętnie dobranymi składnikami aktywnymi, gwarantując w ten sposób skuteczność zabiegów. Babiniec powstał z myślą o kobietach, przyjaciółkach, które chcą miło spędzić czas w przytulnym wnętrzu z najlepszymi specjalistkami. Nasz zespół to pełni pasji i zaangażowania profesjonaliści. Zawsze przygotowani do spełniania oczekiwań najbardziej wymagających Klientów. To ludzie gotowi zmienić Ciebie i Twoją codzienność, posiadający wspaniałe umiejętności potwierdzone dyplomami. "...jakość pamięta się o wiele dłużej , niż cenę , którą się zapłaciło..."- Sir Henry Royce. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

PAULINA SIELSKA

 

Magister kosmetologii, w zawodzie kosmetologa od 2010 roku, Stworzyła to miejsce z pasji do kosmetologii. Znana z ciągłego dążenia do perfekcji. Od 2017 roku zgłębiła swoje umiejętności o makijaż permanentny, kończąc szkołę permanentną oraz liczne kursy. Do dziś są one jej miłością. Pracuje kierując się zasadą: makijaż permanentny musi być naturalny, a zabieg 100% bezpieczny i sterylny. Praca daje jej radość i zadowolenie, a usatysfakcjonowane klientki motywują do dalszego pogłębiania wiedzy. Strona poświęcona makijażom: https://permanentnypaulinasielska.pl

MARLENA BROJEK

 

 

 

 

Wizażystka, stylistka, kolorystka, doświadczenie zdobyła przy licznych sesjach zdjęciowych i reklamowych. Jej pasją są kolory, analiza kolorystyczna, wpływ koloru na samopoczucie i wygląd. Jej konikiem jest też stylizacja rzęs, umiejętność dobrania kształtu i rozmiaru rzęs sprawia ją wyjątkową w tym co robi. Widzieć jak ktoś się zmienia, jak daje mu to radość i zadowolenie – oto sens jej pracy, która już dawno przestała być dla niej jedynie hobby a stała się miłością i pasją. Ekspert make-up, specjalistka w stylizacji rzęs oraz stylizacji paznokci.

AGNIESZKA SZUMERT

 

 

 

 

Przesympatyczna i niezmiernie utalentowana. Agnieszka kładzie nacisk przede wszystkim na dokładność, która przekłada się na trwałość wykonanych przez nią manicurów i pedicurów. Zadowoli zarówno klientów przywiązanych do klasyki, jak i zwolenników awangardowych, nowoczesnych stylizacji paznokci. Agnieszka zajmuje się również przekłuwaniem uszu oraz stylizacją brwi i henną. W pracy jest zawsze niezwykle skupiona i staranna.

PAULINA BIERNAT

 

 

 

 

Kosmetyczka pochłonięta największą miłością do stylizacji rzęs.

Dzięki szerokiej wiedzy w tej dziedzinie spełnia oczekiwania najbardziej wymagających klientek.

Pracuje kierując się zasadą : Musi być pięknie, ale bezpiecznie.

Szczególną uwagę poświęca prawidłowej, pełnej aplikacji.

Działa w pełnej dziedzinie kosmetyki. Chętnie edukuje i pielęgnuje cery - zawsze zadowolonych klientek.

JOANNA OSUCH

 

 

Kosmetolog, kosmetologia umożliwia jej połączenie pasji z rozwojem zawodowym, szczególnie lubi edukować klientów na temat prawidłowej pielęgnacji skóry. Uwielbia pracować przy twarzy, układa niezwykle skuteczne terapie zabiegowe! Co najbardziej lubi w swojej pracy? Uśmiech klienta zadowolonego z efektów wykonanych przez nią zabiegów! Ekspert w pielęgnacji twarzy.

tel: 780-04-00-04

 @: kontakt@babiniec.net

"Babiniec" Paulina Sielska

ul. Kościelna 23

(wejście na przeciwko budynku Kościelna 20)

05-480 Karczew

Copyrigth 2015 by Scralett Beauty

Kliknij aby pokazać
Kliknij aby pokazać