O NAS

Nasz zespół:

 

PAULINA SIELSKA

Magister kosmetologii, kosmetologia umożliwia jej połączenie pasji z rozwojem zawodowym, szczególnie lubi edukować klientów na temat prawidłowej pielęgnacji skóry. Uwielbia pracować przy twarzy, układa niezwykle skuteczne terapie zabiegowe! Co najbardziej lubi w swojej pracy? Uśmiech klienta zadowolonego z efektów wykonanych przez nią zabiegów! Ekspert w pielęgnacji twarzy, specjalistka w stylizacji rzęs. Od 2016 roku zajmuje się również profesjonalnym makijażem permanentnym.

 

ADA WITKOWSKA

Manicurzystka uzdolniona plastycznie i niezwykle dokładna. Nikt nie wyczyta z Twoich stóp więcej niż ona, a oprócz tego profesjonalnie o nie zadba. Początkowo pasjonowała ją zabawa z kolorami, kształtami paznokci, jednak z czasem rozszerzyła swoje zainteresowania również o sferę kosmetyki. Ekspert pielęgnacji dłoni i stóp oraz depilacji.

 

MARLENA BROJEK

Wizażystka, stylistka, kolorystka, doświadczenie zdobyła przy licznych sesjach zdjęciowych i reklamowych. Jej pasją są kolory, analiza kolorystyczna, wpływ koloru na samopoczucie i wygląd. Jej konikiem jest też stylizacja rzęs, umiejętność dobrania kształtu i rozmiaru rzęs sprawia ją wyjątkową w tym co robi. Widzieć jak ktoś się zmienia, jak daje mu to radość i zadowolenie – oto sens jej pracy, która już dawno przestała być dla niej jedynie hobby a stała się miłością i pasją. Ekspert make-up, specjalistka w stylizacji rzęs oraz stylizacji paznokci.

 

 

 

 

 

AGNIESZKA SZUMERT

Przesympatyczna i niezmiernie utalentowana. Agnieszka kładzie nacisk przede wszystkim na dokładność, która przekłada się na trwałość wykonanych przez nią manicurów i pedicurów. Zadowoli zarówno klientów przywiązanych do klasyki, jak i zwolenników awangardowych, nowoczesnych stylizacji paznokci. Agnieszka zajmuje się również przekłuwaniem uszu oraz stylizacją brwi i henną.W pracy jest zawsze niezwykle skupiona i staranna.

 

 

Salon Babiniec powstał z pasji do kosmetologii, chcąc iść na przekór konkurencji stworzyliśmy miejsce z najwyższą jakością zabiegów oferowanych w okolicy. Oferujemy Państwu w Karczewie profesjonalne zabiegi połączone z najwyższej półki sprzętem kosmetycznym oraz umiejętnie dobranymi składnikami aktywnymi, gwarantując w ten sposób skuteczność zabiegów. Babiniec powstał z myślą o kobietach, przyjaciółkach, które chcą miło spędzić czas w przytulnym wnętrzu z najlepszymi specjalistkami. Nasz zespół to pełni pasji i zaangażowania profesjonaliści. Zawsze przygotowani do spełniania oczekiwań najbardziej wymagających Klientów. To ludzie gotowi zmienić Ciebie i Twoją codzienność, posiadający wspaniałe umiejętności potwierdzone dyplomami. "...jakość pamięta się o wiele dłużej , niż cenę , którą się zapłaciło..."- Sir Henry Royce. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

tel: 780-04-00-04

 @: kontakt@babiniec.net

"Babiniec" Paulina Sielska

ul. Kościelna 23

(wejście na przeciwko budynku Kościelna 20)

05-480 Karczew

Copyrigth 2015 by Scralett Beauty

Kliknij aby pokazać
Kliknij aby pokazać